Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
Novinky
07.09.2023
Revize plynu ve Zlíně a okolí
Firma Gasedo plyn provádí revize, zkoušky a kontroly vyhrazených plynových zařízení v rozsahu: Zařízení pro plnění nádob plyny a tlakové stanice na p... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Zanedbání revizí a kontrol se nevyplácí
Začátek topné sezóny se nezadržitelně blíží, s ním přicházejí i doporučení majitelům domů na co si dávat pozor a jaké kontroly před následující topnou... číst celé
13.08.2023
Odhalování a řešení netěsností v plynovém potrubí: Bezpečnost na prvním místě
S nětěsnostmi na plynovém potrubí se u městských a průmyslových aplikacích setkáváme na denním pořádku. Jak tyto netěsnosti a úniky plynu nejefektivně... číst celé
Detektor CO2 nebo detektor CO?
Často pletené pojmy, omyly, zvěsti? Tento článek pomůže osvětlit jak je to s oxidem uhelnatým a oxidem uhličitým, jak je detekovat a u jakých koncentr... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Osobní detektory plynu
  3. Detektory Honeywell
  4. BW Solo Wireless detektor SO2 (oxid siřičitý)

BW Solo Wireless detektor SO2 (oxid siřičitý)

  • Novinka
  • Doprava ZDARMA

První jednoplynový detektor s vysoce přesným senzorem, nižší pořizovací cenou a vyšší úrovní zabezpečení vašich pracovníků.Senzory 1-Series jsou spole... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
osazení
14 732 Kč
12 175 Kč
bez DPH
ks
BW Solo Wireless detektor SO2 (oxid siřičitý) - energetický štítek
Číslo produktu:BWS1-S-Y
Kompletní specifikace

První jednoplynový detektor s vysoce přesným senzorem, nižší pořizovací cenou a vyšší úrovní zabezpečení vašich pracovníků.

Senzory 1-Series jsou spolehlivé, mají rychlou odezvu a dlouhou životnost i v extrémních podmínkách. Jsou to senzory nové generace pro většinu plynů, které nejčastěji monitorujete.

Bezdrátová Bluetooth komunikace

Tento model BW Solo je vybaven Bluetooth technologií, díky které na vzdálenost až 6 metrů lze pohodlně posílat aktuální naměřené hodnoty např. do chytrého telefonu, např. při výkopových pracích vedoucí pracovník ihned vidí zda je pracovník ve výkopu v bezpečí nebo ne. Takto je možné monitorovat i více detektorů najednou v reálném čase. Naměřená data vidíte ihned, nemusíte čekat až na připojení k PC.

Chcete zkontrolovat data o bump testech a kalibraci? Pomocí aplikace se můžete podívat na výsledky kalibrace společně s informacemi kdo kalibraci provedl a jaký plyn byl ke kalibraci použit a e-mailem poté můžete odeslat certifikát. Pomocí aplikace rovněž můžete provést upgrade firmware.

Malé a lehké provedení

Honeywell BW™ Solo je ideální a spolehlivý společník do nebezpečného prostředí.

K dostání s mnoha senzory včetně vodíku (H2)

Ať už monitorujete běžná nebo specifická nebezpečí - v rafineriích, elektrárnách, ocelárnách apod. - Honeywell BW™ Solo má senzor, který potřebujete: Sírovodík (H2S), Oxid uhelnatý (CO), Kyslík (O2), Oxid siřičitý (SO2), Vodík (H2), Čpavek (NH3), Chlor (Cl2), Oxid dusičitý (NO2), Kyanovodík (HCN), Ozon (O3), Ethylenoxid (ETO), Fosfan (PH3), Oxid dusnatý (NO), Oxid chloričitý (ClO2)

První jednoplynový detektor s vysoce přesným senzorem, nižší pořizovací cenou a vyšší úrovní zabezpečení vašich pracovníků.

Senzory 1- Series jsou spolehlivé, mají rychlou odezvu a dlouhou životnost i v extrémních podmínkách. Jsou to senzory nové generace pro většinu plynů, které nejčastěji monitorujete.
Rychlá odezva pro oxid uhelnatý (CO), sirovodík (H2S) a kyslík (O2) - a další typy plynů, které budeme průběžně doplňovat do nabídky.

Senzory 1-Series mají kompaktní čtvercový design o výšce 1/3 průmyslového standardu, tedy jsou lehčí a užší a díky tomu je i celkově tělo detektoru užší. Díky tomuto designu senzory disponují kratší dobou odezvy, jelikož se do nich plyn dostane rychleji.

Životnost senzoru: 5 let v závislosti na expozici plyny
Výrobce senzoru: City Technology (Honeywell)
Sběr vzorků:
Difuze
Kalibrace:
V intervalu 180 dní (stanoveno výrobcem)
Poplachy: Vizuální, vibrační, zvukový (95 dB); LOW, HIGH, TWA, STEL, v nesouladu
Směrnice EU: IP66/68, ATEX do zóny 0
Rozměry: 7.0 x 6.7x 3.6 cm (1 -Series senzor), 7.0 x 6.7x 4.1 cm (4-Series senzor)
Hmotnost: 103 až 116g, v závislosti na instalovaném senzoru
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Provozní vlhkost:
0% - 95% (nekondenzující)
Displej: LCD displej FSTN dot matrix (128 x 64) s podsvícením (aktivuje se automaticky stisknutím tlačítka)
Ovládání: 1 tlačítko (jeden stisk, dvojitý stisk, krátké podržení, dlouhé podržení)
Napájení: Lithiová baterie 2/3 AA, 3,6 V, 1,65 Ah (čproduktu: BWS-BAT01).
Výdrž baterie: Obvykle 12 měsíců (6 měsíců pro 1-Series O2)
Zapisování dat do protokolu: Průběžný zápis dat do protokolu (6 měsíců v 5sekundových intervalech, běží trvale) nebo uživatelem nastavitelný interval zápisu dat do protokolu (1 až 300 s)
Záruka: 3 roky na detektory se senzory 1-Series (H2S, CO, O2), 2 roky na detektory se senzory 4-Series, 1 rok na detektory se senzory NH3, Cl2, O3, ETO, ClO2

Standardní balení obsahuje:

Kompletní detektor s příslušným senzorem, krokodýlová svorka z nerezové oceli, otřesuvzdorné pouzdro, testovací hadička o délce cca 30 cm a stručná referenční příručka.

Kompatibilní s IntelliDoX. Úspora času a centralizace dat pomocí automatizovaného testování, kalibrace a správy přístrojů. Používejte dokovací stanice IntelliDoX pomocí softwaru Honeywell SafetySuite Device Configurator.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.